Autobusom do centra Viedne už od 1€

BRATISLAVA ✈️ VIEDEŇ od 1€

Využiť autobusové spojenie do centra Viedne je teraz ešte výhodnejšie! Najmodernejšie autobusy do Viedne jazdia až 20-krát denne v každom smere. Z Bratislavy do Viedne vás odvezieme každý deň každú hodinu v čase 4:00 – 23.30.

Lístok už od 1 €!

Pri včasnom nákupe online si môžete na trase Bratislava – Viedeň alebo naspäť kúpiť jednosmerný cestovný lístok už za 1 €. Kompletný cenník lístkov pre autobusové spojenie Bratislava – letisko Viedeň/Schwechat - Viedeň nájdete TU.

Wien ticket

Aby ste toho vo Viedni stihli čo najviac, zakúpte si výhodný Wien ticket. S jedným lístkom tak môžete cestovať z Bratislavy do Viedne a naspäť, a navyše aj celý deň viedenskou MHD. Viac informácií o Wien ticket nájdete TU.

HOPIN TAXI

Auto nechajte doma, využite pri ceste na autobusovú stanicu alebo domov HOPIN TAXI a odvezte sa za 10 € pohodlne z domu až do Viedne alebo späť. Cestovný lístok v hodnote 10 € do Viedne či na letisko Schwechat obsahuje lístok na autobus v hodnote 5 € a jednorazovú jazdu taxíkom v aplikácii HOPIN TAXI v hodnote 8 €. Viac informácií nájdete >>TU<<

Platba kartou

Za svoj lístok u vodičov už môžete zaplatiť už aj platobnou kartou bezkontaktne. Cestujte pohodlnejšie, kúpte si svoj lístok u vodiča bez hotovosti a užívajte si všetky výhody cestovania autobusom Slovak Lines na letisko Schwechat či do Viedne.

Kúpte si rýchlo online lístok 
do Viedne

Kúpiť lístok

Kúpte si rýchlo online lístok
z Viedne

Kúpiť lístok

Benefity na linke Bratislava – letisko Viedeň/Schwechat - Viedeň a späť

wifi iconmedia iconrefreshments iconparking icon
Wi-Fi pripojenieFilmy & hudbaObčerstvenieParkovanie


Na linke Slovak Lines Bratislava – Viedeň sa odveziete pohodlne v autobusoch s unikátnym dizajnom a cestu vám spríjemnia zaujímavé služby. Vďaka Wi-Fi pripojeniu zostanete v spojení so svetom, v autobuse vás čaká malé občerstvenie a v letných mesiacoch vám od horúčav uľaví klimatizácia.

Zobraziť všetky benefity na linke Bratislava - Letisko Viedeň/Schwechat - Viedeň

Dôležité informácie

down icon up icon tickets icon calendar icon
Výstupište A1 v smere
z Bratislavy na Wien
Hauptbahnhof, Hbf Wiedner
Gürtel
Nástupište C1 v smere
do Bratislavy na Wien
Hauptbahnhof, Hbf Wiedner
Gürtel
Nákup lístkov online,
na Autobusovej stanici v Bratislave, u vodiča, cez aplikáciu v mobile  
v kancelárii Slovak Lines na
Hbf Wiedner Gürtel*
Aktuálny cestovný
poriadok TU

 

*Otváracie hodiny čakárne a kancelárie Slovak Lines na Hbf Wiedner Gürtel vo Viedni:
Pondelok – piatok: 7:30 – 15:30
Sobota – nedeľa: 7:30 – 17:00

 

Praktické odporúčania pri cestovaní do Viedne

  • Pri pravidelných cestách do Viedne získate najlepšie ceny cestovného a ďalšie výhody, ak si vybavíte výhodný týždenný alebo mesačný cestovný lístok. Viac informácií a cenník nájdete TU.
  • Ak cestujete medzi Bratislavou a Viedňou pravidelne, ale nie príliš často, kúpte si karnetový lístok na 10 jázd len za 38 €. Vystavuje sa na meno cestujúceho a jeho platnosť je jeden rok od dátumu vystavenia. Kúpiť si ho môžete v pokladni na Autobusovej stanici v Bratislave alebo u vodiča autobusu.
  • Pre najjednoduchší nákup cestovných lístkov na autobusové spojenie letisko Bratislava – Autobusová stanica Bratislava – letisko Schwechat – Viedeň centrum využite našu mobilnú aplikáciu TU.