Odvezieme Vás na koncerty do Viedne

Vychutnajte si koncerty svojich obľúbených umelcov a zabudnite na starosti s dopravou. Autobus Slovak Lines vás odvezie k miestu konania a počká vás, kým koncert neskončí, aby vás bezpečne dopravil naspäť. Stačí si vybrať koncert. Lístky na špeciálny autobus kúpite ľahko a rýchlo cez našu webstránku.


Events

Pokiaľ máte dobrý nápad, kam by sme mohli zabezpečiť dopravu, napíšte nám na marketing@slovaklines.sk.

Všeobecné prepravné podmienky:
1, Nastupujte len do autobusu, ktorého číslo a názov akcie máte uvedené na lístku.
2,Autobus na akciu odchádza v čase zverejnenom v cestovnom poriadku. V prípade, že zmeškáte jeho odchod, nemáte nárok na vrátenie peňazí.
3, Autobus z akcie odchádza 30 minút po skončení koncertu. Ak sa podujatie predĺži, odchádza 10 minút po nastúpení 75 % účastníkov. V prípade, že zmeškáte jeho odchod, nemáte nárok na vrátenie peňazí.
4, Zakúpený cestovný lístok nie je možné u nás stornovať, ale môžete ho dať inej osobe a o tejto skutočnosti informovať vodiča autobusu.
5, Zakúpením cestovného lístka na dopravu potvrdzujete, že ste oboznámený a súhlasíte so Všeobecnými prepravnými podmienkami a Vašim cestovným poriadkom, ktorý nájdete na tejto stránke.
6, V prípade poškodenia, alebo znečistenia autobusu, bude náklad na opravu alebo vyčistenie daný na úhradu osobe, ktorá zavinila poškodenie alebo znečistenie.
7, Počas prepravy je zakázané fajčiť a požívať alkoholické nápoje.
8, Lístky na prepravu je možné zakúpiť si  aj na našej stránke www.slovaklines.sk. Nie je ich možné zakúpiť u vodiča pred odchodom!